LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AUTOTRANSPORTA IEPIRKUMS

14.08.2008  |  Arhīvā

Lai saņemtu aktuālu informāciju par automašīnu iepirkuma niansēm, diskutētu par IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumiem un iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Autotransporta iepirkums”.

Autotransporta un sevišķi automašīnu iepirkums ir viens no interesantākajiem publiskā iepirkuma veidiem. To galvenokārt raksturo zināmi sarežģījumi tehnisko specifikāciju izstrādē, jo parasti tieši konkrēti tehniskajās specifikācijās noteiktie lielumi – piemēram, dzinēja jauda, piedziņas veids, iespējas piedāvāt jaunus vai lietotus auto - ir publiskā un privātā sektora tiesisko strīdu objekts. Tāpat autotransporta iepirkumā, ievērojot to, ka visbiežāk transporta līdzekļi tiek nomāti no līzinga kompānijas, ir svarīga tiesiski precīza un lietderīga atlases prasību izvirzīšana, kā arī piedāvājumu vērtēšanas kritērija sagatavošana un piedāvājumu vērtēšana.

 

Visbeidzot jāatzīmē, ka minētā iepirkuma gadījumā jau sākotnēji pietiekama uzmanība ir jāvelta iepirkuma plānošanai un strukturēšanai, jo nepieciešamības gadījumā papildināt autoparku iepirkumu regulējošie normatīvie akti diemžēl nesniedz skaidrus risinājumus.


Minētie jautājumi ir daudzkārt apskatīti arī Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas praksē, tādējādi radot praktiski izmantojamus risinājumus vairākiem neviennozīmīgiem jautājumiem.


Lai saņemtu aktuālu informāciju par automašīnu iepirkuma niansēm, diskutētu par IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumiem un iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Autotransporta iepirkums”.

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • autotransporta iepirkuma efektīva un lietderīga strukturēšana, piemērota iepirkuma veida izvēle;
  • atlases izvirzīšana autotransporta iepirkumā;
  • tehnisko prasību sagatavošana un iekļaušana iepirkuma dokumentos;
  • piedāvājumu izvēles kritērija noteikšana un atbilstoša iekļaušana iepirkuma dokumentos;
  • iepirkuma līguma saturs un tā pagarināšanas iespējas;
  • autoparka papildināšanas iespējas.


Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” publiskā iepirkuma un publiskās – privātās partnerības daļas vadītājs, publiskā iepirkuma speciālists,
piedalījies Publisko iepirkumu likuma izstrādē, Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, vairāku publikāciju autors.


Seminārs notiks:


2008. gada 14. augustā
Plkst. 10.00— 13.30
ALBERT HOTEL konferenču zālē 11. stāvā
Dzirnavu ielā 33, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā, semināra programmu un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!


Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!