LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

IEPIRKUMA PROCEDŪRA UN AKTUĀLA IUB IESNIEGUMU IZSKATĪŠANAS KOMISIJAS PRAKSE BŪVDARBU IEPIRKUMA JOMĀ

02.06.2008  |  Arhīvā

Lai padziļinātu zināšanas būvdarbu iepirkuma jomā, iegūtu detalizētu un kompetentu pārskatu par normatīvajos aktos neregulētiem būvdarbu iepirkuma jautājumiem, kā arī iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkuma procedūra un aktuāla IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse būvdarbu iepirkuma jomā”.

Būvdarbu iepirkums ir viens no vissarežģītākajiem publiskā iepirkuma procedūras veidiem. Noslēdzamā iepirkuma līguma finansiālais apjoms un sarežģītība, iepirkuma procedūras dokumentos izvirzāmās prasības, situācija būvniecības tirgū – tas viss būvdarbu iepirkumu padara par komplicētu mehānismu līguma izpildītāja izvēlē. Būvdarbu iepirkumu raksturo arī tas, ka ir īpaši nepieciešams apsvērt ne vien iepirkuma procedūras tiesiskuma aspektus – pareizu un samērīgu pretendentu atlases prasību izvirzīšanu, atbilstošu projekta integrāciju iepirkuma procedūras dokumentos, bet arī to, kā nodrošināt ieguldījumam atbilstošu vērtību un līdzekļu saprātīgu izmantošanu konkrētajā projektā, proti - kā iegūt piedāvājumu, kura cena nebūtu nesamērīgi liela un saskaņā ar kuru tiktu nodrošināta optimāla būvdarbu kvalitāte.


Laikā, kad pazeminās aktivitāte būvniecības tirgū un palielinās konkurence par būvdarbu publiskā iepirkuma līgumiem, gan iepirkuma veicējiem, gan uzņēmējiem ir precīzi jāpārzina iepirkumu regulējošo normatīvo aktu prasības un galvenais – to piemērošanu praksē. Lai to noskaidrotu, vislabākais avots ir Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse – lēmumi, kuros ir aplūkotas reālas situācijas būvdarbu iepirkumos un sniegtas atbildes uz sarežģītiem jautājumiem, kuras bieži vien nav atrodamas normatīvajos aktos.
 

Lai padziļinātu zināšanas būvdarbu iepirkuma jomā, iegūtu detalizētu un kompetentu pārskatu par normatīvajos aktos neregulētiem būvdarbu iepirkuma jautājumiem, kā arī iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkuma procedūra un aktuāla IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse būvdarbu iepirkuma jomā”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti arī šādi jautājumi:

 

  • Būvdarbu iepirkuma procedūras aktualitātes;
  • IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse pretendentu atlases un kvalifikācijas prasību sagatavošanā būvdarbu iepirkumā;
  • IUB IIK prakse būvdarbu iepirkuma tehnisko prasību un piedāvājumu vērtēšanas kritērija sagatavošanā un piedāvājumu vērtēšanā;
  • IUB IIK prakse saistībā ar nepamatoti lēta piedāvājuma vērtēšanu būvdarbu iepirkumā;
  • IUB IIK prakse saistībā ar piedāvājuma nodrošinājumu, līguma izpildes nodrošinājumu un citiem saistītiem aspektiem;
  • Noderīga Eiropas Kopienu Tiesas prakse.

 

Semināra auditorija ir gan publiskā, gan privātā sektora pārstāvji, kuru amata pienākumi vai biznesa intereses ir saistītas ar būvdarbu publisko iepirkumu.

 

Semināra vadītāja: 

     
Dace Gaile
sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Metodoloģijas departamenta direktore.
 

Seminārs notiks:


2008. gada 2. jūnijā
Plkst. 16.00— 19.00
ALBERT HOTEL konferenču zālē 11. stāvā
Dzirnavu ielā 33, Rīgā
 

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā, semināra programmu un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
 E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.