LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

PUBLISKAIS IEPIRKUMS IESĀCĒJIEM

24.09.2015  |  Arhīvā

Lai publiskā iepirkuma problemātikā iespējami ātrāk integrētu tos darbiniekus un amatpersonas, kuriem pagaidām vēl nav padziļinātu zināšanu šajā jomā, SIA „Public and Private Law Consulting” sadarbībā ar SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties interaktīvajā dienas seminārā „Publiskais iepirkums iesācējiem”.

Publiskā iepirkuma procedūras personām, kuras iepirkumu jomā sākušas darboties nesen, nereti sagādā sarežģījumus – pasūtītāja pārstāvjiem ir jāatrisina virkne apjomīgu un neviennozīmīgu jautājumu, kas ir saistīti ar iepirkuma dokumentācijas sagatavošanu, iepirkuma izsludināšanu un piedāvājumu vērtēšanu, savukārt jaunpienācēji uzņēmumos nereti pauž neizpratni par iepirkuma procedūras norises gaitu, iepirkuma dokumentācijā izvirzītajām prasībām un iepirkuma rezultātā pieņemtajiem lēmumiem. Šāda situācijas pamatā ir objektīvi iemesli – publisko iepirkumu regulējošie normatīvie akti ir visai komplicēti, tajos regulāri tiek veikti būtiski grozījumi, turklāt „spēles laukuma” pilnīgai pārredzamībai ļoti vēlamas ir arī zināšanas par IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas un Eiropas Savienības Tiesas praksi publiskā iepirkuma jomā. Tāpat jāpiezīmē, ka dažādas situācijas var izveidoties atkarībā no tā, kādā jomā iepirkums tiek veikts un no tā, vai iepirkuma rezultātā noslēdzamā līguma ietvaros ir paredzēts izmantot organizācijas pašas vai Eiropas Savienības fondu finansējumu..Lai publiskā iepirkuma problemātikā iespējami ātrāk integrētu tos darbiniekus un amatpersonas, kuriem pagaidām vēl nav padziļinātu zināšanu šajā jomā, SIA „Public and Private Law Consulting” sadarbībā ar SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties interaktīvajā dienas seminārā „Publiskais iepirkums iesācējiem”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • Publiskā iepirkuma jēdziens, tā vieta Latvijas tiesību sistēmā;
  • Publisko iepirkumu regulējošie normatīvie akti un to piemērošana;
  • Iepirkuma strukturēšana un izsludināšana;
  • Iepirkuma procedūras, dokumentu sagatavošana;
  • Pretendentiem izvirzāmās prasības, pretendentu piedāvājumu vērtēšana;
  • Tehnisko specifikāciju sagatavošana;
  • Pasūtītāja lēmumu pārsūdzības mehānismi;
  • Izmaiņas Publisko iepirkumu likumā un to ietekme un pasūtītāja un uzņēmēja pozīcijām iepirkuma procedūrās;
  • Iepirkumu uzraudzības biroja prakse iepirkuma jautājumos
  • Iepirkuma procedūru iezīmes ES fondu finansētajās programmās.

 

Semināra mērķauditorija ir tie uzņēmumu pārstāvji un publiskā sektora amatpersonas, kuras ar publiskā iepirkuma jautājumiem ir kļuvušas saistītas nesen, taču arī ikvienam publiskā iepirkuma profesionālim šis seminārs būs laba iespēja papildināt savas zināšanas un pārspriest dažādus publiskā iepirkuma aspektus

 

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors, Eiropas Komisijas Publiskā iepirkuma ekspertu grupas dalībnieks.

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2015. gada 24.septembrī

Plkst. 10.00 — 14.00

MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā

Elizabetes ielā 21, Rīgā


 

 

 

Semināra plāns:
9.50 – 10.00 – reģistrēšanās un rīta kafija/ tēja;
10.00 – 11.30 – seminārs;
11.30 – 12.00 – kafijas pauze;
12.00 – 14.00 – seminārs.

 

Pieteikšanās:
Pieteikties semināram var: - aizpildot pieteikšanās veidlapu, kas pievienota pielikumā un nosūtot to uz e-pastu seminari@ic-sophia.lv - vai arī piesakoties mūsu mājas lapā  

Saņemot aizpildīto pieteikumu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 59,00 EUR + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?


Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegūt semināra prezentāciju! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, rakstiet: E-mail: seminari@ic-sophia.lv.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Andas Voitovas, e – pasts: seminari@ic-sophia.lv.