LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

JAUNIE GROZĪJUMI PUBLISKO IEPIRKUMU LIKUMĀ

10.10.2012  |  Arhīvā

Lai detalizēti iztirzātu jaunos grozījumus, pārrunātu to paredzamās praktiskās piemērošanas tendences, identificētu sagaidāmās problēmas un piedāvātu to risinājumus, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Jaunie grozījumi Publisko iepirkumu likumā”.

2012. gada 1. augustā spēkā ir stājušies jauni grozījumi Publisko iepirkumu likumā. Ir paredzams, ka šie grozījumi Latvijas iepirkumu praksē radīs zināmas izmaiņas, jo to saturs ir vērtējams kā būtisks. Līdz ar jaunajiem grozījumiem Latvijas publisko iepirkumu regulējošajos normatīvajos aktos pirmo reizi tiks regulēts pieļaujamo grozījumu apjoms jau noslēgtā iepirkuma līgumā. Tāpat tiks ieviestas jaunas normas attiecībā uz iepirkuma veicēja rīcību gadījumos, kad kvalifikācijas prasības ir spējīgs izpildīt tikai viens piegādātājs, attiecībā uz preču paraugu pārbaudes saturu un apjomu, attiecībā uz piedāvājuma nodrošinājumu un citiem aktuāliem un praktiskiem ar iepirkuma procedūru saistītiem jautājumiem.


Lai detalizēti iztirzātu jaunos grozījumus, pārrunātu to paredzamās praktiskās piemērošanas tendences, identificētu sagaidāmās problēmas un piedāvātu to risinājumus, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Jaunie grozījumi Publisko iepirkumu likumā”.


Semināra laikā saistībā ar jaunajiem grozījumiem citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:


  • Izmaiņas „B daļas” iepirkumu veikšanas kārtībā;
  • Izmaiņas „mazo iepirkumu” norises kārtībā;
  • Izmaiņas attiecībā uz apakšuzņēmēja definīciju un piesaistes iespējām;
  • Izmaiņas pretendentu izslēgšanas nosacījumos;
  • Izmaiņas papildu informācijas un dokumentu pieprasīšanas kārtībā;
  • Izmaiņas saistībā ar preču paraugu pārbaudi;
  • Izmaiņas attiecībā uz piedāvājumu nodrošinājumu;
  • Jaunais regulējums saistībā ar iepirkuma līguma grozījumiem;
  • Izmaiņu spēkā stāšanās kārtības jautājumi;
  • Citi aktuāli jautājumi.

 

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” partneris, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors.

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2012. gada 10. oktobrī

Plkst. 10.00 — 14.00
RADISSON BLU RĪDZENE HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Reimersa ielā 1, Rīga

 

 

Pieteikšanās:

 

Saņemot pieteikumu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 30,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.


Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.