LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AKTUALITĀTES EIROPAS SAVIENĪBAS FONDU IEPIRKUMOS

28.03.2012  |  Arhīvā

Lai ES fondu iepirkuma procedūras tiktu veiktas tiesiski un iespējami efektīvi, ir nepieciešamas detalizētas un praktiskas zināšanas par ES fondu iepirkuma jautājumiem, problēmām un to risinājumiem. SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes Eiropas Savienības fondu iepirkumos”.

Nav noslēpums, ka Eiropas Savienības fondu finansējumam ir liels īpatsvars publiskā sektora izdevumos. Tāpat ir vispārzināms tas, ka Eiropas Savienības fondu finansējuma apgūšana nav iespējama bez laikietilpīgiem pasākumiem - tostarp atbilstošām iepirkuma procedūrām, piemērojot Publisko iepirkumu likumu vai Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likumu. Līdzšinējā ES fondu iepirkumu prakse ir norādījusi uz vairākām būtiskām problēmām iepirkuma priekšmeta strukturēšanas (nepamatotas sadalīšanas vai apvienošanas), iepirkuma dokumentos (atlases un kvalifikācijas prasībās, tehniskajās specifikācijās) izvirzīto prasību, arī - iepriekš neplānotu papildu iepirkumu kontekstā. Šādas kļūdas diemžēl nereti ir radījušas visai nepatīkamas sekas, tostarp iepirkuma procedūras pārtraukšanas nepieciešamību un līdzekļu neattiecināšanu.


Lai ES fondu iepirkuma procedūras tiktu veiktas tiesiski un iespējami efektīvi, ir nepieciešamas detalizētas un praktiskas zināšanas par ES fondu iepirkuma jautājumiem, problēmām un to risinājumiem. SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes Eiropas Savienības fondu iepirkumos”.

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Eiropas Savienības fondu iepirkumu atšķirības no „regulārajiem” iepirkumiem;
  • Aspekti, kas jāņem vērā, strukturējot iepirkuma priekšmetu, lai izvairītos no tā nepamatotas sadalīšanas vai apvienošanas;
  • Atbilstoša atlases, kvalifikācijas un tehnisko prasību sastādīšana;
  • Iepirkuma līguma vadība ES fondu projektos; papildus darbu, pakalpojumu vai piegāžu iepirkšanas iespējas;
  • IUB praksē identificētās kļūdas ES fondu iepirkumos un risinājumi to novēršanai.

 

Piedaloties seminārā, Jūs iegūsiet:

 

  • Zināšanas par ES fondu iepirkumu aktualitātēm;
  • Izsmeļošas, profesionālas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem,
  • Praktiskus risinājumus problēmsituācijām;
  • Iespējas būtiski samazināt riskus ES fondu iepirkumu veikšanā.

 

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” partneris, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors.

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2012. gada 28. martā

Plkst. 14.00 — 17.30
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā

 


 

Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.