LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AKTUALITĀTES DARBA LIKUMĀ, TĀ PIEMĒROŠANAS PROBLĒMAS UN TO RISINĀJUMI

09.02.2012  |  Arhīvā

Lai saņemtu praktisku un profesionālu informāciju par Darba likuma piemērošanas aspektiem, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes Darba likumā, tā piemērošanas problēmas un to risinājumi”.

Nav noslēpums, ka svarīgs jebkuras organizācijas veiksmīgas darbības faktors ir tās darbinieki, tādēļ personāla vadības jautājumiem pelnīti tiek veltīta liela uzmanība. Efektīva personāla vadība savukārt nav iedomājama bez darba tiesisko attiecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšanas. Darba tiesības ir visai sarežģītas, un no tām izrietošie pienākumi – sastādīt tiesiski korektu un precīzu darba līgumu, noteikt darba laiku organizācijā, izvēlēties efektīvāko darba samaksas modeli, veikt tiesisku darbinieka pieņemšanu darbā un nepieciešamības gadījumā – atlaišanu, prasa detalizētas un praktiskas zināšanas, ko šodienas dinamiskajā organizācijas vidē nav viegli ātri un efektīvi iegūt.


Lai saņemtu praktisku un profesionālu informāciju par Darba likuma piemērošanas aspektiem, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes Darba likumā, tā piemērošanas problēmas un to risinājumi”.

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Pēdējie grozījumi Darba likumā;
  • Neizmantoto ikgadējo atvaļinājumu kompensēšana;
  • Darba līgums un uzņēmuma līgums;
  • Vidējās izpeļņas aprēķināšana pēc darbinieka ilgstošas prombūtnes;
  • Semināra dalībnieku iesūtīto vai semināra laikā izteikto problēmjautājumu risināšana.

 

Semināra vadītājs:


Edgars Korčagins
Jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors, bij. Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektora vietnieks, piedalījies Darba likuma grozījumu izstrādē, darba tiesību jomas direktīvu pārņemšanā Latvijas normatīvajos aktos.

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2012. gada 9. februārī

Plkst. 14.00 — 17.00
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā

 

 

 

Pieteikšanās:

 

Saņemot aizpildīto pieteikumu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv