LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

”MAZIE IEPIRKUMI” – AKTUALITĀTES, PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI

20.12.2011  |  Arhīvā

Lai iegūtu detalizētu un profesionālu pārskatu par „mazo iepirkumu” veikšanu un dalību tajos pēc jaunajiem grozījumiem Publisko iepirkumu likumā, pārrunātu aspektus, kas attiecībā uz „mazajiem” iepirkumiem normatīvajos aktos nav tieši regulēti, kā arī saņemtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā ""Mazie iepirkumi" - aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

 

„Mazie iepirkumi” jeb iepirkumi no 3000 Ls līdz 20 000 Ls piegāžu un pakalpojumu līgumiem un no 10 000 Ls līdz 120 000 Ls būvdarbu līgumi veido apmēram 80% no Latvijā izsludinātajiem iepirkumiem. Šī iemesla dēļ minētie iepirkumi faktiski veido lielu daļu no pasūtītāju pienākumiem. Arī uzņēmējiem šie iepirkumi ir aktuāli, jo, lai arī mazāka par atklāta, slēgta konkursa vai sarunu procedūras rezultātā noslēgtā līguma vērtību, „mazā iepirkuma” rezultātā noslēgtā līguma finansiālā vērtība jebkurā gadījumā ir ievērojama.


Ievērojot iepriekš norādīto,  „mazo iepirkumu” tiesiskajā regulējumā eksistējošā problemātika šo iepirkumu lielā skaita dēļ iegūst milzīgu rezonansi – piemēram, nevienam nav noslēpums, ka uzņēmēji ir neapmierināti par to, ka minētajos iepirkumos nav obligāti rīkot atklātu piedāvājumu atvēršanas sanāksmi. Šādu problemātisku jautājumu ir daudz un to veiksmīgam atrisinājumam ir nepieciešamas zināšanas gan par „mazo iepirkumu” tiesisko regulējumu, gan par tā piemērošanas praksi.


Lai pasūtītāji un pretendenti „mazo iepirkumu” kontekstā detalizēti pārzinātu savas tiesības, pienākumus un iespējas, ir ļoti vēlama arī atsevišķu Eiropas Savienības Tiesas spriedumos un Eiropas Komisijas dokumentos pausto atziņu par iepirkuma pamatprincipu piemērošanu tādu iepirkuma līgumu piešķiršanā, kuru vērtība ir finansiāli salīdzinoši maza.


Lai iegūtu detalizētu un profesionālu pārskatu par „mazo iepirkumu” veikšanu un dalību tajos pēc jaunajiem grozījumiem Publisko iepirkumu likumā, pārrunātu aspektus, kas attiecībā uz „mazajiem” iepirkumiem normatīvajos aktos nav tieši regulēti, kā arī saņemtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā ""Mazie iepirkumi" - aktualitātes, problēmas un risinājumi".

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • „Mazo iepirkumu” normatīvais regulējums;
  • Paredzamās izmaiņas „mazo iepirkumu” tiesiskajā regulējumā;
  • „Mazo iepirkumu” izsludināšana un prasību izvirzīšana;
  • Piedāvājumu sagatavošana un iesniegšana, iespējas saņemt papildu informāciju;
  • Piedāvājumu vērtēšana un rezultātu paziņošana;
  • Pasūtītāja lēmumu pārsūdzība;
  • Noderīga Eiropas Savienības Tiesas un Eiropas Komisijas prakse.

 

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” partneris, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors.

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2011. gada 20. decembrī
Plkst. 10.00 — 13.30
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā


Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?


Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegādāties šī un citu semināru prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei: Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv