LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

IEPIRKUMS APDROŠINĀŠANAS JOMĀ – AKTUALITĀTES, PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI

12.12.2011  |  Arhīvā

Lai saņemtu detalizētu informāciju par iepirkumu apdrošināšanas jomā, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, kā arī pārrunātu un analizētu Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumus apdrošināšanas jomā, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkums apdrošināšanas jomā – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

Iepirkumi apdrošināšanas jomā nenoliedzami ir vieni no vissarežģītākajiem, un to lielā mērā noteic apdrošināšanas sfēras specifiskās iezīmes. Tāpēc ir pat zināmā mērā likumsakarīgi, ka iepirkuma veicēju un apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju ieskati par to, kā tehniskajā specifikācijā būtu jāapraksta nepieciešamais pakalpojums un kā tas būtu jāvērtē atbilstoši piedāvājumu vērtēšanas kritērijam, nereti būtiski atšķiras.


Viena no pēdējā laika būtiskākajām aktualitātēm apdrošināšanas iepirkumos ir jautājums par iepirkuma procedūru nepieciešamību gadījumos, kad apdrošināšanas prēmija tiek maksāta no darbinieku, nevis organizācijas līdzekļiem. Šis jautājums nereti ir radījis strīdus un pārpratumus. Joprojām aktuāls turpina būt jautājums par apdrošināšanas brokeru nozīmi un lomu apdrošināšanas iepirkumos.


Iepirkuma veicēji nereti saskaras ar nepieciešamību pagarināt jau noslēgtos apdrošināšanas līgumus, turpinot sadarbību ar pašreizējo pakalpojumu sniedzēju. Šāda rīcība gan ir vienmēr rūpīgi apsverama iepirkuma procedūru veikšanas pienākuma kontekstā un ir pieļaujama tikai eksistējot noteiktiem nosacījumiem.


Lai saņemtu detalizētu informāciju par iepirkumu apdrošināšanas jomā, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām, kā arī pārrunātu un analizētu Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumus apdrošināšanas jomā, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkums apdrošināšanas jomā – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:


  • apdrošināšanas iepirkums par iestādes vai darbinieku līdzekļiem – kopīgais un atšķirīgais;
  • pretendentu atlases un tehnisko prasību sagatavošana apdrošināšanas iepirkumā;
  • piedāvājumu vērtēšanas kritērija izvēle un formulēšana;
  • piedāvājuma vērtēšanas process;
  • nepamatoti lēta piedāvājuma aspekti apdrošināšanas iepirkumos;
  • apdrošināšanas brokeru piesaiste apdrošināšanas iepirkumos;
  • IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse apdrošināšanas iepirkumos;
  • IUB apdrošināšanas iepirkumos identificētās kļūdas un risinājumi to novēršanai.

 

Semināra vadītāja:


Dace Gaile
sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore.


Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

 

Seminārs notiks:


2011. gada 12. decembrī
Plkst. 16.00 — 19.00
RADISSON BLU HOTEL LATVIJA konferenču zālē KSI, 2. stāvā
Elizabetes ielā 55, Rīgā


Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?


Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegādāties šī un citu semināru prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei: Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Jautājumu gadījumā:
Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.