LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AKTUALITĀTES DEGVIELAS IEPIRKUMOS

06.12.2011  |  Arhīvā

Lai iegūtu kompetentu un profesionālu skaidrojumu par degvielas iepirkumu veikšanu, pārrunātu ar degvielas iepirkumu saistītos problēmjautājumus un iegūtu to risinājumus, kā arī paplašinātu zināšanas degvielas iepirkuma procedūras dokumentu sagatavošanā, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes degvielas iepirkumos”.

Degvielas iepirkumi saprotamu iemeslu dēļ ir vieni no izplatītākajiem publisko iepirkumu veidiem. Atkarībā no organizācijas lieluma un vajadzībām degvielas iepirkumi var tikt veikti kā „mazā iepirkuma”, tā konkursa procedūras formā. Tiem piemīt arī īpašas iezīmes, kas nav raksturīgas citiem iepirkumiem un nav paredzētās arī normatīvajos aktos – tā, piemēram, ar degvielas iepirkumu ir saistīta visai īpatnēja piedāvājuma cenas noteikšanas kārtība un tās realizācija iepirkuma līguma izpildes laikā.


Degvielas iepirkumu raksturo arī vairāki citi visai komplicēti aspekti – nepieciešamība pareizi un tiesiski sastādīt tehniskās specifikācijas, atrisinot jautājumu par degvielas uzpildes staciju pārklājumu un iespējām izvēlēties ērtāko norēķinu veidu. Ja tiek pirkta vairāku veidu degviela, aktuāls kļūst arī jautājums par iepirkuma priekšmeta nepamatotu sadalīšanu vai apvienošanu, kas vairākkārt ir ticis risināts arī Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijā.


Jāpiebilst arī, ka degvielas iepirkuma gadījumā ir būtiski izvēlēties pareizo iepirkuma līguma formu, slēdzot vai nu „parasto” iepirkuma līgumu, kas attiecīgi piemērots degvielas iepirkumam, vai arī vispārīgo vienošanos. Katrai no šīm formām ir savas priekšrocības un trūkumi, kas jāizvērtē konkrētās situācijas kontekstā.
Lai iegūtu kompetentu un profesionālu skaidrojumu par degvielas iepirkumu veikšanu, pārrunātu ar degvielas iepirkumu saistītos problēmjautājumus un iegūtu to risinājumus, kā arī paplašinātu zināšanas degvielas iepirkuma procedūras dokumentu sagatavošanā, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes degvielas iepirkumos”.

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Degvielas iepirkuma pareiza strukturēšana, izvairoties no tā nepamatotas sadalīšanas vai apvienošanas;
  • Iepirkuma apjoma un paredzamās līgumcenas noteikšana;
  • Degvielas iepirkuma procedūras izvēle;
  • Atlases un tehnisko prasību sagatavošana degvielas iepirkumam;
  • Piedāvājumu vērtēšanas kritērija sagatavošana un piedāvājumu vērtēšana;
  • Atbilstošākās degvielas piegādes līguma formas izvēle;
  • Aktuāla IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse degvielas iepirkumos;
  • IUB praksē identificētās kļūdas degvielas iepirkumu veikšanā un risinājumi to novēršanai.


Semināra vadītāja:

 

Dace Gaile
sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore.


Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!


Seminārs notiks:


2011. gada 6. decembrī
Plkst. 16.00 — 19.00
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā


Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.