LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

VISPĀRĪGĀ VIENOŠANĀS – AKTUALITĀTES, PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI

19.10.2011  |  Arhīvā

Lai saņemtu detalizētu un kompetentu skaidrojumu par vispārīgo vienošanos izmantošanu, iegūtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem zināšanas problēmsituāciju risināšanai, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Vispārīgā vienošanās – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

Pēdējā laikā Latvijas publiskā iepirkuma vidē vispārīgās vienošanās tiek izmantotas aizvien biežāk. Tam ir vairāki iemesli – bieži sastopamās situācijas, kurās pasūtītājs nevar objektīvi paredzēt detalizētu tam nepieciešamo preču, pakalpojumu vai būvdarbu tehnisko specifikāciju, saprotama vēlēšanās saglabāt konkurenci ne vien iepirkuma procedūrā, bet arī līguma izpildes laikā, kā arī augošā iepirkumu centralizācijas tendence.


Līdzšinējā prakse ir pierādījusi, ka vispārīgā vienošanās ir praktiski noderīga iepirkumu tehnika un jādomā, ka tā tuvākajā nākotnē tiks izmantota vēl vairāk. Vienlaikus gan jāuzsver, ka saistībā ar vispārīgo vienošanos ir identificēta arī virkne problēmjautājumu – saistībā iepirkuma dokumentu sagatavošanu vispārīgās vienošanās ietvaros, ar piegādātāju izvēli, ar lēmumu pārsūdzību u.c. jautājumiem. Nenoliedzot vispārīgo vienošanos kopumā pozitīvo ietekmi, ir jāsecina, ka to izmantošanas priekšnosacījums ir detalizētas zināšanas par to, kā izvairīties no juridiska un ekonomiska rakstura problēmjautājumiem.


Lai saņemtu detalizētu un kompetentu skaidrojumu par vispārīgo vienošanos izmantošanu, iegūtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem zināšanas problēmsituāciju risināšanai, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Vispārīgā vienošanās – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Vispārīgās vienošanās koncepts uz izmantošanas iespējas;
  • Vispārīgās vienošanās noslēgšanai organizētā iepirkuma īpatnības;
  • Vispārīgās vienošanās veida izvēle un tās pamatā esošie apsvērumi;
  • Piegādātāja izvēle vispārīgās vienošanās ietvaros;
  • Lēmumu pārsūdzība un iepirkuma līgumu slēgšana vispārīgās vienošanās ietvaros;
  • Vispārīgās vienošanās ekonomiskās konsekvences;
  • IUB prakse identificētās kļūdas un risinājumi to novēršanai.

 

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” partneris, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors.

 

Seminārs notiks:


2011. gada 19. oktobrī
Plkst. 10.00 — 14.00
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā

 

Pieteikšanās:

 

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?


Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegādāties šī un citu semināru prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei: Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.