LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

JAUNIE CENTRALIZĒTIE ELEKTRONISKIE IEPIRKUMI

25.02.2011  |  Arhīvā

Lai saņemtu nepieciešamo informāciju par jaunu Ministru kabineta noteikumu prasībām attiecībā uz centralizēto iepirkumu veikšanu, iegūtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Jaunie centralizētie elektroniskie iepirkumi”.

2010. gada beigās – 28. decembrī – stājās spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 1241 „Centralizēto elektronisko iepirkumu noteikumi”. Ar šiem noteikumiem un Publisko iepirkumu likuma 16.panta 22 daļu Latvijas publiskā iepirkuma tiesiskajā regulējumā tiek ieviests jauns institūts – obligātais centralizētais iepirkums. Būtībā lielākā atšķirība no iepriekš eksistējošās tiesiskās situācijas ir tā, ka iepriekš pasūtītāji varēja brīvprātīgi izlemt, vai iegādāties preces ar centralizēto elektronisko iepirkumu institūcijas – Valsts reģionālās attīstības aģentūras – starpniecību, tad pēc noteikumu stāšanās spēkā noteiktiem pasūtītājiem piedalīšanās centralizētajos elektroniskajos iepirkumos ir nevis tiesība, bet pienākums. Jaunie Ministru kabineta noteikumi paredz arī vairākus svarīgus, taču neviennozīmīgus jautājumus – piemēram, par pasūtītāju tiesībām iegādāties preces patstāvīgi, bet centralizēto iepirkumu institūcijas starpniecības.


Lai saņemtu nepieciešamo informāciju par jaunu Ministru kabineta noteikumu prasībām attiecībā uz centralizēto iepirkumu veikšanu, iegūtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Jaunie centralizētie elektroniskie iepirkumi”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Obligāto centralizēto elektronisko iepirkumu subjekti;
  • Preces, kuru iegāde centralizētajos iepirkumos ir obligātas;
  • Iespējas brīvprātīgi iegādāties preces ar centralizēto elektronisko iepirkumu institūcijas starpniecību;
  • Izņēmumi no preču iegādes pienākuma ar centralizēto elektronisko iepirkumu institūcijas starpniecību;
  • Dalība centralizētajos elektroniskajos iepirkumos un to veikšanas kārtība.


Semināra auditorija ir iepirkuma veicēji un uzņēmēji, kuri piedalās vai plāno piedalīties publiskā iepirkuma procedūrās.

Semināra vadītājs:


Oļegs Fiļipovičs

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Elektronisko iepirkumu departamenta direktors, elektronisko iepirkumu sistēmas izstrādes vadītājs.

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

Seminārs notiks:


2011. gada 25. februārī

Plkst. 10.00 — 12.30
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.