LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

IEPIRKUMS ES STRUKTŪRFONDU UN KOHĒZIJAS FONDU PROJEKTOS

16.10.2014  |  Arhīvā

Lai pārrunātu ES fondu iepirkumu problemātiku, kā arī iegūtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, Sophia Conferences aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkums ES Struktūrfondu un Kohēzijas fondu projektos”.

Publiskā iepirkuma vidē eksistē uzskats, ka iepirkuma procedūras ES fondu projektu ietvaros ir daudz sarežģītākas, nekā tie iepirkumi, kas tiek veikti par budžeta vai iepirkumu veicēja paša līdzekļiem. Šādam uzskatam var pievienoties, jo, lai gan tiesiskais regulējums ES fondu projektu iepirkumu veikšanai neatšķiras no regulējuma, kas ir piemērojams „parasto” iepirkumu veikšanai, tomēr ES fondu projektu iepirkumi ir īpaši ar to, ka jebkura – pat salīdzinoši vismazākā – kļūda var veicināt finanšu korekciju piemērošanu iepirkuma rezultātā veiktajiem izdevumiem. Turklāt šīs sekas var iestāties neatkarīgi no tā, vai pretendenti ir vai nav apstrīdējuši, vai kā citādi pauduši savu neapmierinātību ar konkrēto iepirkuma procedūras dokumentu nosacījumu vai nosacījumiem. Vēl viena ES fondu projektu iepirkumu īpatnība ir tā, ka ir ārkārtīgi svarīgi, veicot iepirkumu, iekļauties projekta realizācijas kopējos termiņos – tas savukārt nozīmē, ka jebkurš iesniegums (sūdzība) rada līdzekļu neapgūšanas risku un ir nepieciešams iespēju robežās novērst šādas sūdzības iesniegšanas risku, bet, ja sūdzība tomēr ir iesniegta – „uzvarēt” tās izskatīšanā Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijā. Visbeidzot, ES fondu iepirkumiem ir raksturīga īpaša iepirkumu saskaņošanas kārtība – iepirkumu plāna izstrāde, iepirkuma dokuemtācijas pirmspārbaudes un pēcparbaudes. Lai pārrunātu ES fondu iepirkumu problemātiku, kā arī iegūtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, Sophia Conferences aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkums ES Struktūrfondu un Kohēzijas fondu projektos”.
 
Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:
Ø ES fondu iepirkumu veikšanas vispārējā kārtība;
Ø Iepirkumu plāns un iepirkumu pārbaudes piešķiršanu;
Ø Pretendentu kvalifikācijas prasību izstrāde
Ø Tehnisko specifikāciju sagatavošana un piedāvājumu izvēles kritērija izvēle
Ø Iesniegto piedāvājumu vērtēšana un tās īpatnības ES fondu iepirkumu ietvaros
Ø Pasūtītāja lēmumu pārsūdzība
Ø Finanšu korekcijas un to apmēra samazināšanas vai nepiemērošanas iespējas.
 
 
 
Semināra vadītājs                                                                  
 
 
Ēriks Mežalis,
Juridiskā biroja „Mezalis Law Office” partneris, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma un Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādē, konsultants ar pieredzi Latvijā un ārvalstīs, vairāku publikāciju autors, Eiropas Komisijas Publiskā iepirkuma ekspertu grupas dalībnieks.
.
 
Seminārs notiks
 
2014.gada 16.oktobrī
Plkst. 10.00— 14.30
MONIKA CENTRUM HOTEL konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā
 
Semināra plāns:
Ø  9.50 – 10.00 – reģistrēšanās un rīta kafija/ tēja;
Ø 10.00 – 11.30. – seminārs;
Ø 11.30 – 12.00 – kafijas pauze;
Ø 12.00 – 14.00 – seminārs.
Pieteikšanās
Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 EUR + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.
 
Jautājumu gadījumā
Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Andas Voitovas,