LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

LĒMUMU PĀRSŪDZĪBA PUBLISKAJĀ IEPIRKUMĀ UN JAUNĀS NORMAS PAR IESNIEGUMA NODROŠINĀJUMU - Semināra jaunā cena TIKAI 49,00 Ls + PVN

06.05.2010  |  Arhīvā

Lai palielinātu savas izredzes uzvarēt iesnieguma izskatīšanā, iegūtu detalizētas zināšanas par iesniegumu izskatīšanas procesu un jaunajām normām par iesnieguma nodrošinājumu, kā arī saņemtu risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Lēmumu pārsūdzība publiskajā iepirkumā un jaunās normas par iesnieguma nodrošinājumu”.

Gandrīz katrs, kura amata pienākumi vai biznesa intereses ir saistītas ar publisko iepirkumu, ir saskāries ar iesniegumu (sūdzību) iesniegšanu un izskatīšanu. Uz iesniegumu jautājumu ir iespējams skatīties no dažādiem skatupunktiem, tomēr tas ir vienlīdz aktuāls gan iepirkuma veicējiem, gan uzņēmējiem, kuri pretendē uz līguma noslēgšanu. Minēto iepirkuma procesa dalībnieku zināmā mērā pretējās intereses padara iesniegumu izskatīšanas procesu par tiesisku, tehnisku un citādu argumentu cīņu, kurā uzvarētāju nereti izšķir tieši materiālu un procesuālu nianšu pārzināšana.


Ar iesniegumiem saistītie jautājumi pēdējā laikā kļuvuši sevišķi aktuāli, jo spēkā ir stājušās jaunās Publisko iepirkumu likuma grozījumu normas par iesnieguma nodrošinājumu, paredzot, ka iesnieguma iesniegšanas gadījumā pretendentiem ir jāiemaksā noteikta apmēra naudas summa, kura, ja iesniegums izrādās pamatots, tiek atmaksāta iesniedzējam. Minētās normas ir visai niansētas, un to laba pārzināšana noteiktos gadījumos ļauj minēto depozītu nemaksāt, vai arī droši garantēt, ka tas tiks apmaksāts atpakaļ.


Lai palielinātu savas izredzes uzvarēt iesnieguma izskatīšanā, iegūtu detalizētas zināšanas par iesniegumu izskatīšanas procesu un jaunajām normām par iesnieguma nodrošinājumu, kā arī saņemtu risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Lēmumu pārsūdzība publiskajā iepirkumā un jaunās normas par iesnieguma nodrošinājumu”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Iesniegumu izskatīšanas komisija un process – vispārēji aspekti;
  • Iesnieguma nodrošinājums – tā apmērs, iemaksa, atmaksa;
  • Uzņēmēja rīcība, lai neiemaksātu iesnieguma nodrošinājumu vai garantētu tā neieturēšanu;
  • Iesniegumu izskatīšanas procesa specifiski aspekti;
  • Praktiski aspekti savas pozīcijas aizstāvībai, pierādīšanas pienākums;
  • Aktuāli iesniegumu izskatīšanas procesā pieņemti lēmumi un Eiropas Kopienu Tiesas prakse.


Semināra auditorija ir gan publiskā, gan privātā sektora pārstāvji, kuru amata pienākumi vai biznesa intereses ir saistītas ar publiskā iepirkuma jomu.

Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” publiskā iepirkuma un publiskās – privātās partnerības daļas vadītājs, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma izstrādē, Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, vairāku publikāciju autors.

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

Seminārs notiks:


2010. gada 6. maijā

Plkst. 10.00 — 13.30
REVAL HOTEL RĪDZENE konferenču zālē 1. stāvā
Reimersa ielā 1, Rīgā

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

Atlaides:


Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

Nevarat ierasties uz šo semināru?


Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegūt semināra prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei:
Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.