LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

ŪDENSSAIMNIECĪBAS PROJEKTU REALIZĀCIJA PAŠVALDĪBĀS 2010. GADĀ

23.02.2010  |  Arhīvā

Lai sniegtu detalizētu pārskatu par ūdenssaimniecības projektu realizāciju, saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, juridiskais birojs „Public and Private Law Consulting” sadarbībā ar projektēšanas un būvniecības kompāniju „FIRMUS Design and Construction” aicina Jūs piedalīties seminārā „Ūdenssaimniecības projektu realizācija pašvaldībās 2010. gadā”.

Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projektu realizācija pašvaldībās nenoliedzami ir viens no būtiskākajiem jautājumiem 2010. gadā. Neraugoties uz vispārējo ekonomisko lejupslīdi, šos projektus tomēr ir iespējams realizēt, jo to nodrošināšanai tiek piešķirts ERAF un Kohēzijas fonda finansējums. Eiropas Savienības finansējums vienmēr ir bijis saistīts ar precīzu projekta nosacījumu izpildi – atkāpes no tehniski ekonomiskā pamatojuma, neatbilstoši veikts iepirkuma process vai neprecīzi risināti finanšu jautājumi draud ar iespējamo izmaksu neattiecināšanu. Līdz ar to ūdenssaimniecības attīstības projekta sekmīgas realizācijas priekšnosacījums ir visu ar projekta realizāciju saistīto aspektu pārzināšana.


Lai sniegtu detalizētu pārskatu par ūdenssaimniecības projektu realizāciju, saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, juridiskais birojs „Public and Private Law Consulting” sadarbībā ar projektēšanas un būvniecības kompāniju „FIRMUS Design and Construction” aicina Jūs piedalīties seminārā „Ūdenssaimniecības projektu realizācija pašvaldībās 2010. gadā”

.
Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • Ūdenssaimniecības attīstības projekta cikls no TEP līdz būvniecībai;
  • Iepirkuma veikšanas nianses un problemātika ūdenssaimniecības projektos;
  • ES fondu līdzekļi ūdenssaimniecības iepirkumos un ar to saistītā problemātika – finansējuma attiecināmība, prasības iepirkuma dokumentiem un procesam, Vides ministrijas iepirkumu vadlīnijas u.c. aspekti;
  • Prasības TEP sagatavošanai un saskaņošanai;
  • Tehniskā projekta sagatavošana un saskaņošana;
  • Iepirkuma dokumentācijas izstrāde un pretendentu piedāvājumu vērtēšana;
  • Ūdenssaimniecības projektos pieļautās līdzšinējās kļūdas un risinājumi to novēršanai.


Semināra vadītāji:


Ēriks Mežalis

Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” publiskā iepirkuma un publiskās – privātās partnerības daļas vadītājs, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma izstrādē, Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, vairāku publikāciju autors.

Ģirts Bārenis

SIA „Firmus Design and Construction” valdes priekšsēdētājs.

Gunta Birze
Vides investīciju fonda projektu vadītāja.

Seminārs notiks:


2010. gada 23. februārī
Plkst. 10.00 — 13.30
Monika Centrum Hotels

konferenču zālē 1. stāvā
Elizabetes ielā 21, Rīgā

Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 19,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.