LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AKTUALITĀTES BŪVDARBU IEPIRKUMOS

10.12.2009  |  Arhīvā

Lai padziļinātu zināšanas būvdarbu iepirkuma jomā, iegūtu praktiskus padomus būvdarbu iepirkuma veikšanā, saņemtu kompetentu pārskatu par normatīvajos aktos neregulētiem būvdarbu iepirkuma jautājumiem, kā arī pārrunātu aktuālus minētās jomas problēmaspektus, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes būvdarbu iepirkumā”.

Turpinoties ekonomikas recesijai, būvniecības sfērā arvien lielāka nozīme ir publiskā sektora veiktajiem būvdarbu iepirkumiem un ir tikai likumsakarīgi, ka pēdējā laikā ir būtiski palielinājusies konkurence to dalībnieku vidū. Pieaugošās konkurences apstākļos publiskā sektora pārstāvjiem ir izvirzāmas paaugstinātas prasības attiecībā uz būvdarbu iepirkuma procedūras dokumentu pareizu sagatavošanu un pretendentu iesniegto pretendentu piedāvājumu taisnīgu vērtēšanu. Arī uzņēmējiem, lai sekmīgi piedalītos būvdarbu iepirkuma procedūrās, ir nepieciešams ne vien iesniegt konkurētspējīgu piedāvājumu, bet arī pārzināt būvdarbu iepirkuma tiesisko regulējumu un aktuālo tā piemērošanas praksi.


Lai padziļinātu zināšanas būvdarbu iepirkuma jomā, iegūtu praktiskus padomus būvdarbu iepirkuma veikšanā, saņemtu kompetentu pārskatu par normatīvajos aktos neregulētiem būvdarbu iepirkuma jautājumiem, kā arī pārrunātu aktuālus minētās jomas problēmaspektus, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes būvdarbu iepirkumā”.

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti arī šādi jautājumi:

  • pamatprasības būvdarbu iepirkuma procedūras dokumentiem;
  • atlases un tehnisko prasību sagatavošana un iekļaušana iepirkuma procedūras dokumentos;
  • nosacījumu par finanšu piedāvājumu sagatavošana;
  • piedāvājumu vērtēšanas process;
  • izvirzīto prasību atbilstoša izpilde;
  • aktuāla Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse būvdarbu iepirkuma jautājumos;
  • Iepirkumu uzraudzības biroja praksē identificētās problēmas būvdarbu iepirkuma jautājumos un to risinājumi.


Semināra vadītāja:   

                   
Dace Gaile

sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Metodoloģijas departamenta direktore.

Seminārs notiks:


2009. gada 10. decembrī

Plkst. 16.00— 19.00
REVAL HOTEL RĪDZENE konferenču zālē 1. stāvā
Reimersa ielā 1, Rīgā

 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

Pieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā, semināra programmu un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!


Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?

Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegūt semināra prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei:

Tālr. 67359584, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
 E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!