LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

Seminārs DAUGAVPILĪ - GROZĪJUMI PUBLISKO IEPIRKUMU LIKUMĀ UN JAUNĀ ”MAZO IEPIRKUMU” VEIKŠANAS KĀRTĪBA – AKTUALITĀTES, PROBLĒMAS, RISINĀJUMI

24.11.2009  |  Arhīvā

Lai savlaicīgi un detalizēti iepazītos ar Publisko iepirkumu likuma grozījumiem, tostarp arī „mazo iepirkumu” regulējumu, pārrunātu no tiem izrietošos aspektus, saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Grozījumi Publisko iepirkumu likumā un jaunā „mazo iepirkumu” veikšanas kārtība – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

Nav šaubu, ka publiskā iepirkuma jomā pašlaik lielākā aktualitāte ir grozījumi Publisko iepirkumu likumā. Tie skar virkni praktisku un būtisku jautājumu: iepirkumu procedūru piemērošanas līgumcenu robežas, t.s. „mazo iepirkumu” veikšanu, prasību izvirzīšanu iepirkuma dokumentācijā un iesniegto piedāvājumu vērtēšanu, uzņēmēju iespējas pārsūdzēt iepirkuma veicēja rīcību Iepirkumu uzraudzības birojā, t.s. „B” daļas iepirkumu veikšanu un citus.


Pagaidām visvairāk diskusiju un neviennozīmīgu viedokļu izraisa līgumcenu robežu paaugstināšana, „mazo iepirkumu” veikšanas regulējums, kā arī depozītmaksas par iesniegumu izskatīšanu noteikšana. Jāuzsver, ka daļa no Publisko iepirkumu likumā paredzētajiem grozījumiem jau ir stājusies spēkā -  2009. gada 13. augustā, 2009. gada 1. septembrī, kā arī 2009. gada 1. oktobrī. Pēdējā grozījumu paketes daļa – normas attiecībā uz līgumcenu robežām un „mazo iepirkumu” veikšanu stājas spēkā 2009. gada 1. novembrī. Šīs izmaiņas būtiski maina pašlaik spēkā esošo „mazo iepirkumu” veikšanas regulējumu un kārtību, paredzot atšķirīgas finansiālās robežas, līdz kurām Publisko iepirkumu likuma nosacījumi nav jāpiemēro, obligātas publikācijas Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā un citus nozīmīgus aspektus.


Lai savlaicīgi un detalizēti iepazītos ar Publisko iepirkumu likuma grozījumiem, tostarp arī „mazo iepirkumu” regulējumu, pārrunātu no tiem izrietošos aspektus, saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un risinājumus problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Grozījumi Publisko iepirkumu likumā un jaunā „mazo iepirkumu” veikšanas kārtība – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Izmaiņas līgumcenu robežās (sliekšņos);
  • „Mazo iepirkumu” norise un to pārsūdzības iespējas;
  • Izmaiņas kandidātu un pretendentu atlasē un kvalifikācijā;
  • Izmaiņas „B” daļas pakalpojumu līgumu piešķiršanā;
  • Samaksas par iesniegumu iesniegšanu aspekti;


Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” publiskā iepirkuma un publiskās – privātās partnerības daļas vadītājs, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma izstrādē, Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, vairāku publikāciju autors.

Seminārs notiks:


2009. gada 24. novembrī
Plkst. 10.00 — 13.30
PARK HOTEL LATGOLA konferenču zālē
Ģimnāzijas ielā 46, Daugavpils
 

Mūsu semināri ir īpaši, jo, tos apmeklējot, Jūs iegūstat ne vien profesionālu un kompetentu informāciju par apskatāmo jautājumu, bet arī iespēju iegūt atbildes uz jautājumiem, kas ir kļuvuši aktuāli arī pēc semināra, strādājot ar konkrētiem projektiem!

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.


ATLAIDES

Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktēties ar semināra koordinatori Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

 

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu iestādē/uzņēmumā.

 

Nevarat ierasties uz šo semināru?

 

Par to nebēdājiet, jo Jums ir iespēja iegūt semināra prezentāciju un detalizētu pārskatu par seminārā apskatītajiem jautājumiem! Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Inesei Uskurei, Tālr. 67334183, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.