LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

PUBLISKĀS UN PRIVĀTĀS PARTNERĪBAS LIKUMS

12.11.2009  |  Arhīvā

Saeima 18. jūnijā trešajā lasījumā ir atbalstījusi Publiskās un privātās partnerības likumu!

Lai saņemtu precīzu, detalizētu un profesionālu skaidrojumu par jaunā PPP likuma normām, diskutētu par PPP likuma un konkrētu PPP projektu īstenošanas problēmjautājumiem, iegūtu risinājumus problēmām un impulsu PPP projektu ieviešanai, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Publiskās un privātās partnerības likums”.

 

Beidzot tas ir noticis – Saeima 18. jūnijā trešajā lasījumā ir atbalstījusi Publiskās un privātās partnerības likumu. Šī likuma nozīme Latvijas tautsaimniecībā nav pārvērtējama vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, beidzot publiskā un privātā sektora ilgtermiņa sadarbībai  infrastruktūras objektu un pakalpojumu nodrošināšanā būs tiesisks pamats, neliekot, kā līdz šim, „manevrēt” un meklēt atjautīgus risinājumus formālām tiesiskām problēmām. Otrkārt, laikā, kad publiskajam sektoram dramatiski pietrūkst (un pārskatāmā nākotnē pietrūks) līdzekļu infrastruktūras objektu un publisku pakalpojumu sniegšanas finansēšanai, būtiski pieaugs privātā kapitāla piesaistes iespēju nozīme. Treškārt, jaunais likums paredz tiesiskus, bet vienlaicīgi pietiekami elastīgus nosacījumus par to, kā publiskajam partnerim atrast privāto partneri PPP projekta īstenošanai, radot publiskā partnera, privātā partnera un finansētāja dialoga iespējas.

            PPP likums ir stājies spēkā 2009. gada 1. oktobrī, tāpēc    pašreiz nepašaubāmi ir īstais brīdis izzināt un analizēt jaunā likuma nosacījumus un uzsākt gatavošanos PPP projektu realizācijai, sākot no 1. oktobra!

            Lai saņemtu precīzu, detalizētu un profesionālu skaidrojumu par jaunā PPP likuma normām, diskutētu par PPP likuma un konkrētu PPP projektu īstenošanas problēmjautājumiem, iegūtu risinājumus problēmām un impulsu PPP projektu ieviešanai, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Publiskās un privātās partnerības likums”.

 

Semināra laikā Publiskās un privātās partnerības likuma kontekstā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 • PPP regulējošie normatīvie akti – PPP likums, Publisko iepirkumu likums un citi;
 • PPP veidi – līgumiskā un institucionālā PPP, to izvēle;
 • Iepirkuma un koncesijas līgumi;
 • PPP projektu saskaņošana un apstiprināšana;
 • PPP likuma piemērošanas izņēmumi;
 • PPP piešķiršanas procedūras, konkursa dialogs;
 • PPP iepirkuma procedūras dokumentācija un iepirkuma process;
 • Piedāvājuma sagatavošana un dalība PPP iepirkuma procedūrā;
 • PPP līguma sastādīšana, slēgšana un vadība;
 • Kopsabiedrības dibināšana un darbība institucionālās PPP gadījumos;
 • Finansētāja līguma pārņemšanas tiesības („Step-in” rights)
 • PPP līguma izpilde un tā izbeigšana.

 

Piedaloties seminārā, Jūs iegūsiet:

·         Zināšanas par jaunā PPP likuma normām, to interpretāciju un piemērošanu;

·         Izpratni par jaunā PPP likuma piemērošanu konkrētu projektu kontekstā.

 

Semināra vadītājs:

Ēriks Mežalis


Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” partneris, ar ilgstošu pieredzi konsultāciju sniegšanā PPP un publiskā iepirkuma jomā un semināru vadīšanā par PPP Latvijā un ārvalstīs.


Seminārs notiks:

2009. gada 12
. novembrī

Plkst. 10.00 — 16.00
REVAL HOTEL RĪDZENE konferenču zālē 1.stāvā
Reimersa ielā 1, RīgāPieteikšanās:

Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 89,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli, divas kafijas pauzes un pusdienas.

ATLAIDES

10% atlaide - ja dalībai seminārā piesakās vairāki dalībnieki no vienas iestādes/uzņēmuma.

Par atlaižu saņemšanas iespējām, lūdzu, kontaktējieties ar semināra koordinatori Inesi Uskuri, Tālr. 67359584, 26722073; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Semināru piedāvājam novadīt arī Jūsu uzņēmumā/iestādē.

Jautājumu gadījumā:

Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!