LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

DARBA TIESISKO ATTIECĪBU AKTUĀLĀS PROBLĒMAS IESTĀŽU UN UZŅĒMUMU PERSONĀLA UN STRUKTURĀLĀS REORGANIZĀCIJAS LAIKĀ

21.07.2009  |  Arhīvā

Lai saņemtu praktisku informāciju par darba tiesisko attiecību reorganizācijas iespējām, iegūtu padomus konkrētu jautājumu risināšanai un diskutētu par problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Darba tiesisko attiecību aktuālās problēmas iestāžu un uzņēmumu personāla un strukturālās reorganizācijas laikā”.

Ekonomiskās krīzes laikā darba devējiem diemžēl nākas pieņemt nepopulārus lēmumus, kas citastarp ir arī saistīti ar darbinieku skaita vai arī darba samaksas samazināšanu. Konkrētajos apstākļos šādu lēmumu nepieciešamība ir katra darba devēja kompetencē, taču pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka pirms to pieņemšanas tie ir rūpīgi jāapsver ne vien no lietderības, bet arī no darba tiesību viedokļa, jo Darba likums paredz īpašu, stingru kārtību, kādā veidā var notikt izmaiņas darba līgumos vai darbinieku skaita samazināšana reorganizācijas gadījumā.


Neraugoties uz tiesiskajiem šķēršļiem, ekonomiskā situācija rada savu realitāti un iecerētie reorganizācijas procesi jebkurā gadījumā notiks. Tomēr nav šaubu, ka tie tiks organizēti un vadīti daudz efektīvāk, ja atbildīgo amatpersonu rīcībā būs detalizēta informācija par Darba likuma un citu normatīvo aktu piedāvātajām iespējām reorganizācijas procesā.


Lai saņemtu praktisku informāciju par darba tiesisko attiecību reorganizācijas iespējām, iegūtu padomus konkrētu jautājumu risināšanai un diskutētu par problēmsituācijām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Darba tiesisko attiecību aktuālās problēmas iestāžu un uzņēmumu personāla un strukturālās reorganizācijas laikā”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • darba tiesiskās attiecības regulējošie normatīvie akti un to nosacījumi attiecībā uz darbinieku atlaišanu;
  • atalgojuma samazināšanas iespējas un to korekta juridiska noformēšana;
  • darbinieku skaita samazināšana – praktiski piemēri un praksē pieļauto kļūdu apskats;
  • izmaiņu veikšanas procesuālā kārtība un nosacījumi.

 

Piedaloties seminārā, Jūs iegūsiet:

 

  • profesionālu informāciju par darba tiesību normatīvo aktu izmantošanu;
  • praktiskas zināšanas par Darba likuma piemērošanu problēmsituācijās;
  • profesionālu skaidrojumu par Darba likuma piemērošanas praksē pieļautajām kļūdām un risinājumus to novēršanai;
  • padziļinātu izpratni par personāla vadības tiesiskajiem aspektiem ekonomiskās lejupslīdes laikā.


Semināra vadītājs:


Edgars Korčagins
Jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors, bij. Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektora vietnieks, piedalījies Darba likuma grozījumu izstrādē, darba tiesību jomas direktīvu pārņemšanā Latvijas normatīvajos aktos.

Seminārs notiks:


2009. gada 21. jūlijā
Plkst. 16.00 — 19.00
ALBERT HOTEL konferenču zālē 11. stāvā
Dzirnavu ielā 33, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67334183, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!