LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

PIEDĀVĀJUMU VĒRTĒŠANA IEPIRKUMĀ – AKTUALITĀTES, PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI

25.08.2009  |  Arhīvā

Lai saņemtu detalizētu un kompetentu skaidrojumu par piedāvājumu vērtēšanu, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām un diskutētu par aktuālajiem ar piedāvājumu vērtēšanu saistītajiem jautājumiem, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Piedāvājumu vērtēšana iepirkumā – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.

Jebkuru iepirkuma procedūru – vai tā būtu cenu aptauja, konkurss vai iepirkums no 1000 līdz 10 000 Ls, var nosacīti iedalīt divos posmos – iepirkuma dokumentu un piedāvājumu sagatavošanā un iesniegto piedāvājumu vērtēšanā. Tieši piedāvājumu vērtēšanas procesa rezultātā tiek noskaidrots iepirkuma procedūrā uzvarējušais pretendents, tādēļ tam ir jābūt precīzam un atbilstoši pamatotam, kas pirmajā brīdī, iespējams, nešķiet pārlieku sarežģīts uzdevums. Iepirkumu prakse tomēr neskaitāmas reizes ir pierādījusi, ka piedāvājumu vērtēšanas procesam ir daudz dažādu visai komplicētu nianšu, un tieši tāpēc absolūti lielākā Iepirkumu uzraudzības biroja Iesnieguma izskatīšanas komisijā izskatīto iesniegumu daļa skar tieši piedāvājumu vērtēšanu.


Jāpiebilst arī, ka katram no iepirkuma procedūras dokumentos paredzēto prasību veidiem – vispārīgajām prasībām, noformējuma prasībām, atlases un kvalifikācijas prasībām, tehniskajām prasībām un piedāvājumu vērtēšanas kritērijam – ir nosacīti atšķirīgi mērķi un vērtēšanas principi, kas kopējo piedāvājumu vērtēšanas procesu un rezultātu padara vēl niansētāku.


Lai saņemtu detalizētu un kompetentu skaidrojumu par piedāvājumu vērtēšanu, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām un diskutētu par aktuālajiem ar piedāvājumu vērtēšanu saistītajiem jautājumiem, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Piedāvājumu vērtēšana iepirkumā – aktualitātes, problēmas un risinājumi”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • Piedāvājumu vērtēšanas vispārējie jautājumi un aspekti;
  • Vispārējo un noformējuma prasību atbilstības vērtēšana,
  • Atlases un kvalifikācijas prasību izpildes vērtēšana;
  • Tehnisko prasību izpildes vērtēšana;
  • Piedāvājumu vērtēšana saskaņā ar zemākās cenas un saimnieciski visizdevīgākā piedāvājuma kritēriju, punktu piešķiršana piedāvājumiem;
  • IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse piedāvājumu vērtēšanā;
  • IUB praksē identificētās kļūdas piedāvājumu vērtēšanas procesā un risinājumi to novēršanai.


Semināra vadītāja:


Dace Gaile
sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Metodoloģijas departamenta direktore.

Seminārs notiks:


2009. gada 25. augustā
Plkst. 10.00 - 13.00
REVAL HOTEL RĪDZENE konferenču zālē 1. stāvā
Reimersa ielā 1, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!