LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

IESPĒJAS VEIKSMĪGI PIEDALĪTIES PUBLISKĀ IEPIRKUMA PROCEDŪRĀS

25.02.2009  |  Arhīvā

Lai iegūtu un padziļinātu zināšanas par publisko iepirkumu, iegūtu atbildes uz praktiska rakstura problēmjautājumiem un palielinātu iespējas uzvarēt iepirkuma procedūrās, SOPHIA CONFERENCES aicina apmeklēt semināru uzņēmējiem „Iespējas veiksmīgi piedalīties publiskā iepirkuma procedūrās”.

Laikā, kad pieaug konkurence, bet ekonomikā ir redzama recesija, publiskā iepirkuma procedūras iegūst arvien lielāku nozīmi uzņēmēju dienas kārtībā. Noslēdzot iepirkuma līgumu, uzņēmējs stājās prognozējamās tiesiskās attiecībās, kas vairumā gadījumu garantē atbilstošu līguma izpildi no pasūtītāja puses un savlaicīgu samaksu. Informāciju tehnoloģijas, būvniecība, medicīnas preces – tās ir tikai dažas no jomām, kur publiskais iepirkums veido būtisku konkrētā sektora tirgus daļu.


Lai noslēgtu iepirkuma līgumu ar pasūtītāju, uzņēmējam ir jāpiedalās iepirkuma procedūrās, kas ir pietiekami sarežģītas un diemžēl nereti – visai neprognozējamas. Tās ir saistītas ar visai apjomīgu dokumentu sagatavošanu, padziļinātu normatīvo aktu un publisko tiesību principu, kā arī specifisku, tikai publiskajam iepirkumam raksturīgu nianšu pārzināšanu. Šos aspektus turklāt papildina konkurence no citu piegādātāju, būvdarbu veicēju vai pakalpojumu sniedzēju puses.


Ņemot vērā minēto, ir jāsecina, ka lai sekmīgi piedalītos iepirkuma procedūrās, ir nepieciešamas plašas, detalizētas, bet galvenais – praktiskas zināšanas par publisko iepirkumu – par to regulējošajiem normatīvajiem aktiem, to piemērošanu un problemātiku tieši no uzņēmēju skatpunkta. Noderīga ir arī informācija par Eiropas Kopienu tiesas praksi publiskā iepirkuma jomā un Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumiem.


Lai iegūtu un padziļinātu zināšanas par publisko iepirkumu, iegūtu atbildes uz praktiska rakstura problēmjautājumiem un palielinātu iespējas uzvarēt iepirkuma procedūrās, SOPHIA CONFERENCES aicina apmeklēt semināru uzņēmējiem „Iespējas veiksmīgi piedalīties publiskā iepirkuma procedūrās”.

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • uzņēmējam potenciāli interesantu iepirkumu identificēšana un dokumentu saņemšana;
  • iepirkuma dokumentu analīze, jautājumi par nolikumu un atbildes uz tiem;
  • piedāvājuma sagatavošana un saistītie problēmjautājumi;
  • piedāvājumu vērtēšana, uzņēmēja izrietošie pienākumi un tiesības;
  • iespējas iegūt informāciju par iepirkuma procedūras norisi;
  • pasūtītāja lēmumu pārsūdzība;
  • noderīga IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas un Eiropas Kopienu Tiesas prakse publiskā iepirkuma jautājumos;
  • IUB praksē identificētās uzņēmēju kļūdas iepirkuma procedūrās un praktiski risinājumi to novēršanai.

 

Semināra vadītāja:


Dace Gaile
sociālo zinātņu maģistre ekonomikā, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece, Metodoloģijas departamenta direktore.

Seminārs notiks:


2009. gada 25. februārī
Plkst. 16.00 - 19.00
ALBERT HOTEL konferenču zālē 11. stāvā
Dzirnavu ielā 33, Rīgā

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.

Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!