LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

Seminārs LIEPĀJĀ - AKTUALITĀTES IEPIRKUMA PROCEDŪRAS DOKUMENTU SAGATAVOŠANĀ UN PASŪTĪTĀJA LĒMUMU PĀRSŪDZĪBĀ

20.02.2009  |  Arhīvā

Lai iepirkuma procedūras dokumenti tiktu sagatavoti precīzi, bet iesnieguma iesniegšanas gadījumā būtu iespējams efektīvi aizstāvēt savas intereses, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Iepirkuma procedūras dokumentu sagatavošana un iesniegumu izskatīšanas process”.

Jebkuras iepirkuma procedūras pamatā ir iepirkuma procedūras dokumenti – tie ir nepieciešami kā finansiāli nozīmīga konkursa, tā salīdzinoši nenozīmīga iepirkuma gadījumā. Tieši iepirkuma procedūras dokumenti līdzās Publisko iepirkumu likumam un likumam „Par iepirkumu sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju vajadzībām” satur visus iepirkuma procedūru regulējošos nosacījumus; saskaņā ar tiem ir apspriežami gan pasūtītāja un pretendenta tiesības un pienākumi, gan starp tiem iepirkuma laikā radušies strīdi. Neprecīzs vai līdz pagalam nepārdomāts iepirkuma procedūras dokumentu saturs un pat redakcionālas kļūdas var radīt sarežģījumus, kuru sekas ir iepirkuma procedūras grozījumi, nepareiza vērtēšana, iesniegumi (sūdzības) un pat iepirkuma procedūras pārtraukšana, savukārt precīzi noformēti dokumenti ir garantija tam, ka iepirkuma procedūra noritēs sekmīgi, bet iesnieguma gadījumā nebūs jāraizējas par nepieciešamo argumentāciju.


Gadījumā, ja pasūtītāja un pretendenta domstarpības tomēr tiek risinātas Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijā, lai sekmētu savas izredzes uzvarēt konkrētajā strīdā, ir nepieciešams pārzināt iesniegumu izskatīšanas procesa materiālos un procesuālos aspektus.


Iepirkuma dokumentu sagatavošanas un pasūtītāja lēmumu pārsūdzības aspekti iegūst aizvien lielāku nozīmi ekonomiskās lejupslīdes laikā, palielinoties uzņēmēju konkurencei par tiesībām noslēgt iepirkuma līgumus.
 

Lai iepirkuma procedūras dokumenti tiktu sagatavoti precīzi, bet iesnieguma iesniegšanas gadījumā būtu iespējams efektīvi aizstāvēt savas intereses, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes iepirkuma procedūras dokumentu sagatavošanā un pasūtītāja lēmumu pārsūdzībā”.

 

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • konkursa nolikuma un (noformējuma, atlases, tehnisko un finanšu piedāvājuma vērtēšanas prasību) sagatavošana;
  • iepirkuma no 1000 līdz 10 000 Ls dokumentācijas sagatavošana;
  • dokumentācija sarunu procedūras gadījumā;
  • aktuāla Eiropas Kopienu tiesas un IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas prakse saistībā iepirkuma procedūrā izvirzāmajām prasībām un to noformēšanu;
  • iesniegumu izskatīšanas process un iespējas panākt iespējami labvēlīgāku iesnieguma izskatīšanas rezultātu.

 

Piedaloties seminārā, Jūs iegūsiet:

 

  • praktiskas zināšanas par iepirkuma dokumentu sagatavošanu un iepirkuma veikšanu;
  • pārskatu par jaunāko praksi iepirkuma dokumentu sagatavošanā;
  • ieteikumus rīcībai problēmsituācijās;
  • izsmeļošas atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.


Semināra vadītājs:


Ēriks Mežalis
Juridiskā biroja „Public and Private Law Consulting” publiskā iepirkuma un publiskās – privātās partnerības daļas vadītājs, publiskā iepirkuma speciālists, piedalījies Publisko iepirkumu likuma izstrādē, Publiskās un privātās partnerības likuma izstrādes darba grupas loceklis, vairāku publikāciju autors.

 

Seminārs notiks:
 

2009. gada 20. februārī
Plkst. 10.00 — 14.30
HOTEL KOLUMBS konferenču zālē
Kuršu ielā 32, Liepāja

 

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 49,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

 

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!