LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

AKTUALITĀTES ADMINISTRATĪVO TIESĪBU JOMĀ

23.01.2009  |  Arhīvā

Lai iegūtu praktisku pārskatu par aktualitātēm administratīvo tiesību jomā, saņemtu atbildes uz problēmjautājumiem un diskutētu par apskatāmo administratīvo tiesību interpretācijas iespējām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes administratīvo tiesību jomā”.

Nešaubīgi var apgalvot, ka administratīvās tiesības un to piemērošanas problemātika publiskā sektora pārstāvjiem turpinās būt viens no aktuālākajiem jautājumiem arī 2009. gadā – gan tādēļ, ka arvien attīstās un pilnveidojas skatījums uz dažādiem administratīvo tiesību institūtiem, gan arī tādēļ, ka minētajā jomā ir notikušas un ir arī drīzumā sagaidāmas nozīmīgas tiesiskas pārmaiņas.


Administratīvo tiesību aktualitāšu pārzināšana būs īpaši nepieciešama ekonomiskās lejupslīdes apstākļos, kad, palielinoties darba apjomam, ir īpaši svarīgi precīzi ievērot normatīvos aktus un efektīvi un tiesiski pieņemt lēmumus.


Lai iegūtu praktisku pārskatu par aktualitātēm administratīvo tiesību jomā, saņemtu atbildes uz problēmjautājumiem un diskutētu par apskatāmo administratīvo tiesību interpretācijas iespējām, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Aktualitātes administratīvo tiesību jomā”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

 

  • likums „Par valsts un pašvaldību amatpersonu un darbinieku atlīdzību 2009. gadā” – piemērošana, problēmas un interpretācijas iespējas;
  • aktuālās izmaiņas Administratīvā procesa likumā;
  • administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums un tā piemērošana;
  • aktuāli Valsts pārvaldes iekārtas likuma piemērošanas aspekti iestāžu restrukturizācijas kontekstā;
  • atsevišķi amatu savienošanas iespēju jautājumi valsts pārvaldē un paredzamās normatīvās izmaiņas;
  • Valsts civildienesta likuma un Valsts pārvaldes iekārtas likuma piemērošanas atsevišķi aspekti.

 

Piedaloties seminārā, Jūs iegūsiet:

 

  • kompetentu pārskatu par spēkā esošajām un drīzumā sagaidāmajām aktualitātēm administratīvo tiesību jomā;
  • praktiskus risinājumus problēmsituācijām.


Semināra vadītājs:


Edgars Pastars
(Jurists, tiesību zinātņu maģistrs, konstitucionālo un administratīvo tiesību speciālists, juridiskās literatūras autors, vairāku desmitu publikāciju autors un līdzautors, strādā Saeimas Juridiskā birojā un Izglītības un zinātnes ministrijā, piedalījies arī vairāku citu likumu izstrādāšanu.)

Seminārs notiks:


2009. gada 23. janvārī
Plkst. 10.00 — 13.00
REVAL HOTEL LATVIJA konferenču zālē 2. stāvā
Elizabetes ielā 55, Rīgā

Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Maksa par piedalīšanos seminārā ir 59,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauze.

Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!