LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

PRAKTISKI LATVIJAS ADMINISTRATĪVO TIESĪBU ASPEKTI

15.12.2008  |  Arhīvā

Lai saņemtu precīzu un noderīgu informāciju par administratīvo tiesību pamatjautājumiem Latvijā, iegūtu praktiskus risinājumus problēmsituācijām un paplašinātu redzesloku, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Praktiski Latvijas administratīvo tiesību aspekti”.

Sekmīga un efektīva amata pienākumu izpilde publiskajā sektorā ir grūti iedomājama bez Latvijas administratīvo tiesību pamatu pārzināšanas. Gandrīz katrai publiskā sektora amatpersonai darba procesā rodas saskare ar administratīvo aktu izdošanu, atbildēšanu uz iesniegumiem, lēmumu pieņemšanu, finansējuma pārvaldīšanu. Lai sekmīgi atrisinātu šos jautājumus, ne vienmēr ir obligāti vajadzīga juridiskā izglītība, tomēr izpratne par administratīvā procesa pamatprincipiem un Administratīvā procesa likuma, Valsts pārvaldes iekārtas likuma, Iesniegumu likuma, Informācijas atklātības un Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadības likuma pamataspektiem gan ir nepieciešama. Turklāt jāatzīmē, ka šādas zināšanas ne vien palīdz atrisināt konkrētas problēmsituācijas, bet arī veicina izpratni par valsts pārvaldes uzbūvi un funkcijām kopumā.


Lai saņemtu precīzu un noderīgu informāciju par administratīvo tiesību pamatjautājumiem Latvijā, iegūtu praktiskus risinājumus problēmsituācijām un paplašinātu redzesloku, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Praktiski Latvijas administratīvo tiesību aspekti”.


Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • Administratīvā procesa pamatprincipi un to praktiska piemērošana, piemēri;
  • Būtiskākie Administratīvā procesa likuma un Valsts pārvaldes iekārtas likuma praktiskas piemērošanas aspekti;
  • Informācijas atklātības un Iesniegumu likums, to pamatjautājumi, savstarpējā saistība un piemērošana;
  • ES fondu vadības pamatjautājumi;
  • Aktuālās administratīvo tiesību problēmas.


Semināra auditorija ir publiskā sektora - valsts, pašvaldību, citu atvasinātu publisku personu, valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību amatpersonas bez juridiskās izglītības, tomēr arī ikvienam juristam seminārs būs lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas un iegūtu informāciju par administratīvo tiesību aktualitātēm.


Semināra vadītājs:


Edgars Pastars
(jurists, tiesību zinātņu maģistrs, konstitucionālo un administratīvo tiesību speciālists, juridiskās literatūras autors, vairāku desmitu publikāciju autors un līdzautors, strādā Saeimas Juridiskā birojā un Izglītības un zinātnes ministrijā, piedalījies likumu izstrādāšanā).


Seminārs notiks:


2008. gada 15. decembrī
Plkst. 10.00 — 14.00
ALBERT HOTEL  konferenču zālē 11. stāvā
Dzirnavu ielā 33, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā, semināra programmu un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!


Maksa par piedalīšanos seminārā ir 69,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584; E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!