LV EN
Augusts 2022
POTCPSSv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31    

PRAKTISKI DARBA LIKUMA PIEMĒROŠANAS ASPEKTI IESTĀDĒS UN UZŅĒMUMOS

19.09.2008  |  Arhīvā

Lai saņemtu praktisku un profesionālu informāciju par Darba likuma piemērošanas aspektiem, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām un diskutētu par darba tiesību aktualitātēm, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Praktiski Darba likuma piemērošanas aspekti iestādēs un uzņēmumos”.

Nav noslēpums, ka svarīgs jebkuras organizācijas veiksmīgas darbības faktors ir tās darbinieki, un tādēļ personāla vadības jautājumiem tiek pelnīti veltīta liela uzmanība. Efektīva personāla vadība savukārt nav iedomājama bez darba tiesisko attiecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšanas. Darba tiesības ir visai sarežģītas, un no tām izrietošie pienākumi – sastādīt tiesiski korektu un precīzu darba līgumu, noteikt darba laiku organizācijā, izvēlēties efektīvāko darba samaksas modeli, veikt tiesisku darbinieka pieņemšanu darbā un nepieciešamības gadījumā – atlaišanu, prasa detalizētas un praktiskas zināšanas, ko šodienas dinamiskajā organizācijas vidē nav viegli ātri un efektīvi iegūt.


Lai saņemtu praktisku un profesionālu informāciju par Darba likuma piemērošanas aspektiem, iegūtu risinājumus konkrētām problēmsituācijām un diskutētu par darba tiesību aktualitātēm, SOPHIA CONFERENCES aicina Jūs piedalīties seminārā „Praktiski Darba likuma piemērošanas aspekti iestādēs un uzņēmumos”.

Semināra laikā citastarp tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • darba attiecību nodibināšana, darba līguma sastādīšana un efektīva darba devēja interešu pārstāvība;
  • darba kārtības noteikumu sastādīšana;
  • darba laika organizācija, virsstundu un nakts darbs;
  • darba samaksa un ar to saistītie svarīgākie jautājumi;
  • atpūtas laika organizācija;
  • darba attiecību izbeigšana;
  • darbinieka tālākizglītība un ar to saistītā problemātika;
  • darba strīdi, to risināšana.

 

Semināra pamatauditorija ir tās amatpersonas un darbinieki, kas ar darba tiesību piemērošanas problemātiku ir saskārušās nesen, tomēr arī ikvienam profesionālim šis seminārs būs laba iespēja papildināt savas zināšanas.

Semināra vadītājs:


Edgars Korčagins
Jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors, bij. Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektora vietnieks piedalījies Darba likuma grozījumu izstrādē, darba tiesību jomas direktīvu pārņemšanā Latvijas normatīvajos aktos.

Seminārs notiks:


2008. gada 19. septembrī
Plkst. 9.00— 12.30
REVAL HOTEL LATVIJA konferenču zālē 2. stāvā
Elizabetes ielā 55, Rīgā


Pieteikšanās:


Saņemot aizpildīto pieteikumu vai apstiprinājuma e-pastu, mēs nosūtīsim Jums apstiprinājumu par Jūsu dalību seminārā, semināra programmu un rēķinu. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!


Maksa par piedalīšanos seminārā ir 59,00 LVL + PVN. Dalības maksā ir iekļauts mācību kurss, izdales materiāli un kafijas pauzes.


Jautājumu gadījumā:


Lūdzu vērsties pie semināra koordinatores Ineses Uskures, Tālr. 67359584, 26722073;
E-mail: inese.uskure@ic-sophia.lv.


Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties anulēt savu pieteikumu par dalību seminārā, lūdzam informēt mūs ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra!